-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відшкодування вартості наданих послуг із відшкодування витрат за надані послуги з відпочин...×-
Відшкодування вартості наданих послуг із відшкодування витрат за надані послуги з відпочинку, оздоровлення та адаптації членів родин загиблих Захисників і Захисниць, а також членів родин Захисників і Захисниць які перебувають у полоні, або зникли безвісті
- ID: UA-2026-08-31-010091-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243366
СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування Lilyum (прилад для проведення мамологічних досліджень) (ДК 021:20...×-
Технічне обслуговування Lilyum (прилад для проведення мамологічних досліджень) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
- ID: UA-2026-08-31-010093-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243365
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05519480ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медалі- ID: UA-2026-08-31-010090-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243364
Відділ культури, молоді та спорту Пустомитівської міської ради ЄДРПОУ: 43981058ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Cefoperazone and beta-lactamase inhibitor/Цефоперазон та бета-лактамний інгібітор за кодом...×-
Cefoperazone and beta-lactamase inhibitor/Цефоперазон та бета-лактамний інгібітор за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 33600000-6 – Фармацевтична продукція
- ID: UA-2026-08-31-010055-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243363
ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Утримання об’єктів природо заповідного фонду (Поточний ремонт огорожі парку -пам’ятки сад...×-
«Утримання об’єктів природо заповідного фонду (Поточний ремонт огорожі парку -пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення ім. Миклухо – Маклая в м. Малині)» ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів
- ID: UA-2026-08-31-010071-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243355
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 03410000-7 - Деревина ( Деревина дров'яна непромислового використання 1...×-
ДК 021: 2015: 03410000-7 - Деревина ( Деревина дров'яна непромислового використання 1 група (твердолистяних порід) з доставкою до 15 км; Деревина дров'яна непромислового використання 3 група (м'яколистяних порід) з доставкою до 15 км)
- ID: UA-2026-08-31-010086-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243349
Грицівська селищна рада ЄДРПОУ: 04402563ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо Євро 5 (талони)- ID: UA-2026-08-31-010084-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243345
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ГРОМАДЯН ДО НАЦІОНАЛЬНОГО СПРОТИВУ" ЄДРПОУ: 35907121ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект обладнання для електронної ідентифікації та визначення температури тіла тварин у...×-
Комплект обладнання для електронної ідентифікації та визначення температури тіла тварин у складі: потужний портативний зчитувач мікрочіпів (включає літій-іонні акумулятори та USB-кабель), зарядний пристрій та 100 мікрочіпів 2.12х12 мм для електронної ідентифікації та визначення температури тіла тварин - ДК 021:2015 38410000-2 - Лічильні прилади (Комплект обладнання для електронної ідентифікації та визначення температури тіла тварин у складі: потужний портативний зчитувач мікрочіпів (включає літій-іонні акумулятори та USB-кабель), зарядний пристрій та 100 мікрочіпів 2.12х12 мм для електронної ідентифікації та визначення температури тіла тварин - ДК 021:2015 38412000-6 Термометри )
- ID: UA-2026-08-31-010077-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243342
Інститут ядерних досліджень Національної академії наук України ЄДРПОУ: 23724640ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розробка проектної документації та проведення експертизи на об’єкт «Реконструкція газової...×-
Розробка проектної документації та проведення експертизи на об’єкт «Реконструкція газової котельні ст.Одеса-Товарна» (інв. 8940100000193) за адресою: Одеська обл., м.Одеса, вул.Заньковецької, Х.
- ID: UA-2026-08-31-010081-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243341
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 15.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фоторамка SA1214-66 жовто-блакитна 21х30 см- ID: UA-2026-08-31-010064-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243340
Відділ культури ,туризму та з питань засобів масової інформації Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 40215422ДК 021:2015: 39298100-8 Рамки для фотографійАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент пуцолановий сульфатостійкий ЦЕМ IV/Б 32,5 R-SR- ID: UA-2026-08-31-010065-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243337
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 14372923ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування згідно накладної №НП00000368 від 27 08 2026- ID: UA-2026-08-31-010058-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243334
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Регіональний професійний коледж м. Володимир" ЄДРПОУ: 02540096ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
порошок пральний- ID: UA-2026-08-31-010067-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243333
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Покровський комунгосп " Решетилівської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 35717217ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання санітарно-гігієнічних товарів поліетиленової продукції для пакування відходів, м...×-
Придбання санітарно-гігієнічних товарів поліетиленової продукції для пакування відходів, миючі засоби.
- ID: UA-2026-08-31-010061-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243332
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тести)- ID: UA-2026-08-31-009912-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243331
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги "Садгора" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 38843710ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-