-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка проектної документації та проведення експертизи на об’єкт «Реконструкція газової котельні ст.Одеса-Товарна» (інв. 8940100000193) за адресою: Одеська обл., м.Одеса, вул.Заньковецької, Х.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010081-a
код за ДК 021:2015– 71320000-7 – Послуги з інженерного проектування
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 18:00)
454 547.42
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
20
год
38
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cf66ed0ba2aa488e92d6e230aada301d
Внутрішній номер закупівлі:
30243341
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010081-a
Замовник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Жуков Сергій Вікторович 380444652255 szhukovsv@sw.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
454 547.42 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:19 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:19 - 15.09.2026 18:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:19 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 16.09.2026 11:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴454 547.42 Розробка проектної документації та проведення експертизи на об’єкт «Реконструкція газової котельні ст.Одеса-Товарна» (інв. 8940100000193) за адресою: Одеська обл., м.Одеса, вул.Заньковецької, Х.