-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-02-014104-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272829
Кременчуцька гімназія № 2 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41281069ДК 021:2015: 15841000-5 КакаоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля VW Amarok VIN. WV1ZZZ2...×-
Послуга з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля VW Amarok VIN. WV1ZZZ2HZEH019836
- ID: UA-2026-09-02-014102-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272827
Військова частина 1485 ЄДРПОУ: 23311292ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-09-02-014101-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272826
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "МАКСИМУМ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 30948011ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-02-014100-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272825
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Акумуляторні батареї 6s2p Solid State 80000 mAh для БпЛА Vampire- ID: UA-2026-09-02-014098-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272824
Військова частина А3821 ЄДРПОУ: 26621343ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:01)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральна (окремими ділянками) в с. Централ...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральна (окремими ділянками) в с. Центральне Обухівського району Київської області
- ID: UA-2026-09-02-014095-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272822
МИРОНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04054984ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Особова справа учня за кодом ДК 021:2015: 22820000-4 Бланки- ID: UA-2026-09-02-014096-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272821
ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливна деревина- ID: UA-2026-09-02-014092-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272820
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка та приправа- ID: UA-2026-09-02-014093-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272819
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки живлення- ID: UA-2026-09-02-014094-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272818
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкована поліграфічна продукція- ID: UA-2026-09-02-014097-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272817
Теребовлянський академічний ліцей імені Ярослави Стецько ЄДРПОУ: 21163120ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки (згідно ДК 021:2015 код 15320000-7).- ID: UA-2026-09-02-014091-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272816
КАРПИЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "БАРВІНОК" РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26523280ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клей для плитки 60х60, цемент, клей-піна, сітка армувальна, клей для армування, згідно ко...×-
Клей для плитки 60х60, цемент, клей-піна, сітка армувальна, клей для армування, згідно коду ДК 021:2015 – 44110000-4 «Конструкційні матеріали»
- ID: UA-2026-09-02-014090-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272815
6 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362760ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка москітна- ID: UA-2026-09-02-014088-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272814
ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, ви...×-
код ДК 021:2015:50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-02-014089-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272813
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ "НІЖИНСЬКА ХОРЕОГРАФІЧНА ШКОЛА" НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36362968ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -