• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Блоки живлення

501 (КОР)-31150000-2

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

492 083.30 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
00
хв
28
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9f276c0de56448eabc8159067977c787
Внутрішній номер закупівлі: 30272818
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-014094-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Контактна особа: Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 492 083.30 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 20:19 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 20:19 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 20:19 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 14:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴492 083.30 Блоки живлення