-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки живлення
Оголошено тендер
590 499.96
UAH
Номер:
d0af7b216fbb456599491c530ac1b998
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-017355-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
590 499.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Блоки живлення
Примітки:
501 (КОР)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.09.2026 20:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описв рамках виконання договору з МОН № ДЦ/05-26 від 30.06.2026
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума590 499.96 UAH