• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуга з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля VW Amarok VIN. WV1ZZZ2HZEH019836

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

91 940.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
00
хв
28
сек
Гарантія - 919.40 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 075b6904d5a643e291179fd4b6780c1a
Внутрішній номер закупівлі: 30272827
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-014102-a   
Замовник: Військова частина 1485
Контактна особа: Петро Кузенний +380487233839, +380487012117 pkuzennyi@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 91 940.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 20:21 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 20:21 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 20:21 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 15:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴91 940.00 Послуга з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля VW Amarok VIN. WV1ZZZ2HZEH019836