-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля VW Amarok VIN. WV1ZZZ2HZEH019836
Оголошено тендер
110 328.00
UAH
Номер:
4205c72b5fc34a5dbb9dcd75cf4fd228
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-004669-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
110 328.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобіля VW Amarok VIN. WV1ZZZ2HZEH019836
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.09.2026 11:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума110 328.00 UAH