-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральна (окремими ділянками) в с. Центральне Обухівського району Київської області
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-014095-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
236 159.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
00
хв
31
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
959dc2f96acd43c5a16fe903d696b588
Внутрішній номер закупівлі:
30272822
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-014095-a
Замовник:
МИРОНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054984
-
Адреса:
08801, Україна, Київська область, Миронівка, Обухівський р-н, вул. Соборності, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ільченко Олександр Володимирович 380457451271 tender_mmtg@mmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
236 159.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 20:21 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 20:21 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 20:21 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴236 159.00 Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральна (окремими ділянками) в с. Центральне Обухівського району Київської області