-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з охорони публічної безпеки і порядку- ID: UA-2026-08-31-008138-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241413
ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті "Капітальний ремонт приміщення л...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті "Капітальний ремонт приміщення лікарні для облаштування рентгенологічного кабінету за адресою: місто Коломия вулиця Симона Петлюри,66(додаткові роботи)"
- ID: UA-2026-08-31-008141-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241412
Комунальне некомерційне підприємство «Коломийська інфекційна лікарня Коломийської міської ради Івано-Франківської області» ЄДРПОУ: 31575286ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та ремонт системного блоку- ID: UA-2026-08-31-008130-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241411
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАСІЧНЯНСЬКИЙ НЕКОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ПАСІЧНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44082501ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літератур...×-
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (артиста оркестру)
- ID: UA-2026-08-31-008135-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241410
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ" ЄДРПОУ: 05492734ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: - 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладн...×-
код ДК 021:2015: - 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (Шредер)
- ID: UA-2026-08-31-008139-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241409
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" ЄДРПОУ: 05536797ДК 021:2015: 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка, СТ 17 глибоко проникаюча грунтовка- ID: UA-2026-08-31-008136-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241408
Казанківський професійний аграрний ліцей ЄДРПОУ: 02546039ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги з підвезення питної води- ID: UA-2026-08-31-008131-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241407
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії для ЗДО №97 на вул....×-
Послуга пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії для ЗДО №97 на вул. Дністерській,25
- ID: UA-2026-08-31-008127-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241406
Відділ освіти Сихівського та Личаківського районів управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради ЄДРПОУ: 41321310ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 д...×-
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
- ID: UA-2026-08-31-008126-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241403
ЗЗСО "Залаззівський ліцей" ЄДРПОУ: 23017150ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектної документації- ID: UA-2026-08-31-008125-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241401
Комунальне некомерційне підприємство "Яремчанська центральна міська лікарня" Яремчанської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 01993552ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди ELITE- ID: UA-2026-08-31-008123-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241399
Комунальне некомерційне підприємство "Куп`янське територіальне медичне об`єднання" Куп`янської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 42582687ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова рафінована (код 15420000-8 - Рафіновані олії та жири за ДК 021:2015 Єдино...×-
Олія соняшникова рафінована (код 15420000-8 - Рафіновані олії та жири за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-08-31-008122-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241398
Комунальне некомерційне підприємство "Пологовий будинок" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02006610ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Модульна лабораторна реакторна система, ємність реактора одностінна, ємність реактора двос...×-
Модульна лабораторна реакторна система, ємність реактора одностінна, ємність реактора двостінна
- ID: UA-2026-08-31-008121-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241397
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО ЄДРПОУ: 02010793ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні...×-
ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
- ID: UA-2026-08-31-008107-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241395
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горондівської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 44543304ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліцензія на використання програмного продукту FaktorPro- ID: UA-2026-08-31-008106-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241393
Фінансове управління виконавчого комітету Ковельської міської ради ЄДРПОУ: 02317913ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -