• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Модульна лабораторна реакторна система, ємність реактора одностінна, ємність реактора двостінна

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)

1 686 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
06
год
50
хв
38
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 14da4736892c42528bcc7fdc9dc53b9b
Внутрішній номер закупівлі: 30241397
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008121-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
Контактна особа: Шпиця Юлія Вадимівна 380322757723 tenderlnmu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 686 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:15 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:15 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:15 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:25

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 686 666.67 Модульна лабораторна реакторна система, ємність реактора одностінна, ємність реактора двостінна