-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008126-a
Завершена
2 006 469.65
UAH без ПДВ
Номер:
95ff36da0b024b2b8ff67d6d8cc0fdd7
Внутрішній номер закупівлі:
30241403
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008126-a
Замовник:
ЗЗСО "Залаззівський ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017150
-
Адреса:
44244, Україна, Волинська область, Залаззя, вул.Молодіжна 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пилипчук Наталія Йосипівна +380672722719 scool_zalazzya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2026-08-04-004922-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 006 469.65 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються Замовником протягом 10 робочих днів після підписання сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписСтрок надання послуг: до 31.12.2026 року. Місце надання послуг: Україна, Волинська обл., за місцезнаходженням навчальних закладів розташованих на території Любешівської територіальної громади (відповідно до Додатку 2 до договору)
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях79 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років
Кількість
7268 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років
Кількість
14536 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Кількість
4661 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Контактна особа:
Буряков Ярослав 0504249424
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Січових Стрільців, 12, оф.42
Ціна пропозиції
2 006 469.65 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ed7d35571e8d40f8a9548b9236421f38
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008126-a-a1
Постачальник:
ТзОВ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602890
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Січових Стрільців, 12, оф.42
Номер договору:
5
Сума договору:
2 006 469.65 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років: 67.28000 UAH без ПДВ
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років: 77.79000 UAH без ПДВ
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років: 82.97000 UAH без ПДВ
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років: 77.79000 UAH без ПДВ
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років: 82.97000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний