-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги з підвезення питної води
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-008131-a
Завершена
467 070.00
UAH з ПДВ
Номер:
c83d95d27bf94a76950e170358a79a34
Внутрішній номер закупівлі:
30241407
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-008131-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стрижак Тамара Іванівна 380612711358 vodokanal-ca@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
467 070.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Транспортні послуги з підвезення питної води
Кількість
1 послуга
Період постачання
26.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сватова Вікторія Вікторовна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2881403462
-
Контактна особа:
Сватова Вікторія Вікторовна 380961946986 vvsvatova@gmail.com
-
Адреса:
51921, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське, просп.Т Шевченко
Ціна пропозиції
467 070.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
48b7895dd46c454495066d600d4118d7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-008131-a-a1
Постачальник:
ФОП Сватова Вікторія Вікторовна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2881403462
-
Адреса:
51921, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське, просп.Т Шевченко
Номер договору:
3507/26
Сума договору:
467 070.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
389 225.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний