-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44110000-4 Конструктивні матеріали (утеплювач на трубу)- придбання матеріалів для проведен...×-
44110000-4 Конструктивні матеріали (утеплювач на трубу)- придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-09-04-001864-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290643
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цвяхи- ID: UA-2026-09-04-001851-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290642
Овруцька міська рада ЄДРПОУ: 04053370ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення хімічного аналізу води після прочистки каналізаційної мережі одного о...×-
Послуги з проведення хімічного аналізу води після прочистки каналізаційної мережі одного оглядового колодязя
- ID: UA-2026-09-04-001865-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290641
КП Укрспецзв'язок ЄДРПОУ: 39908375ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект системи віддаленого керування "Вампір"- ID: UA-2026-09-04-001872-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290640
Головне управління Національної поліції в Херсонській області ЄДРПОУ: 40108782ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фурнітура різна (рамка)- ID: UA-2026-09-04-001850-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290639
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 42120000-6 Насоси та компресори- ID: UA-2026-09-04-001845-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290638
ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіатори- ID: UA-2026-09-04-001857-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290637
Військова частина 1474 ЄДРПОУ: 14321860ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціальні продукти харчуваня- ID: UA-2026-09-04-001855-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290636
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ГОСПІТАЛЬ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21312761ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Миючі та дезінфікуючі засоби (Засоби для чищення та миття)- ID: UA-2026-09-04-001847-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290635
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ" ЄДРПОУ: 03354431ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 90510000-5 «Утилізація / видалення сміття та поводження зі сміттям» (Послуги...×-
ДК 021:2015: 90510000-5 «Утилізація / видалення сміття та поводження зі сміттям» (Послуги з видалення великогабаритних відходів (побутових та інших відходів), що не є небезпечними)
- ID: UA-2026-09-04-001839-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290634
Одеський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571570ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Драбина- ID: UA-2026-09-04-001844-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290633
ДК 021:2015: 44423200-3 ДрабиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу-демонтажу електроплити та духової шафи (код за ЄЗС ДК 021:2015: 51540000...×-
Послуги з монтажу-демонтажу електроплити та духової шафи (код за ЄЗС ДК 021:2015: 51540000-9 - Послуги зі встановлення машин та обладнання спеціального призначення)
- ID: UA-2026-09-04-001840-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290632
КЗ "Яблунівський ліцей" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 05266240ДК 021:2015: 51540000-9 Послуги зі встановлення машин та обладнання спеціального призначенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-09-04-001841-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290631
ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний дрібний ремонт покриття автомобільної дороги комунальної власності по вул. Щаслив...×-
Поточний дрібний ремонт покриття автомобільної дороги комунальної власності по вул. Щаслива, с.Подібна, Маньківської селищної територіальної громади Уманського району Черкаської області
- ID: UA-2026-09-04-001838-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290629
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04411007ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з гідродинамічної профілактичної прочистки каналізаційної мережі- ID: UA-2026-09-04-001830-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290626
КП Укрспецзв'язок ЄДРПОУ: 39908375ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАктивна -