-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект системи віддаленого керування "Вампір"
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-001872-a
Завершена
73 680.00
UAH з ПДВ
Номер:
241adb4b4cd0446f97c93f050147111b
Внутрішній номер закупівлі:
30290640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-001872-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Херсонській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108782
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Лютеранська, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лях Вероніка 380996315518 veronika.gunp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
73 680.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект системи віддаленого керування "Вампір"
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.10.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «МІО Дайнемікс»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45983900
-
Контактна особа:
Маляренко Інна Олександрівна 380635089570
-
Адреса:
61064, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Адамовського Олега, будинок 1, квартира103
Ціна пропозиції
73 680.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 10:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
63df9831213b46678471a8593ad4d570
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-001872-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «МІО Дайнемікс»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45983900
-
Адреса:
61064, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Адамовського Олега, будинок 1, квартира103
Номер договору:
368
Сума договору:
73 680.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
61 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний