-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 90510000-5 «Утилізація / видалення сміття та поводження зі сміттям» (Послуги з видалення великогабаритних відходів (побутових та інших відходів), що не є небезпечними)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-001839-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
824.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
17
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
970167f448bf45108548cef638941be2
Внутрішній номер закупівлі:
30290634
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-001839-a
Замовник:
Одеський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571570
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Успенська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Панасюк +0487095066 panasiuk_sozoduvs@ukr.net https://oduvs.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
824.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 09:59 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 09:59 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 09:59 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴824.00 Послуги з видалення великогабаритних відходів (побутових та інших відходів), що не є небезпечними