-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 90510000-5 «Утилізація / видалення сміття та поводження зі сміттям» (Послуги з видалення великогабаритних відходів (побутових та інших відходів), що не є небезпечними)
Оголошено тендер
988.80
UAH
Номер:
a0fc9aff58854de0aa7ef70a5911d8a0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-002028-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Одеський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571570
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Успенська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Одеський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571570
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Успенська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
988.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 90510000-5 «Утилізація / видалення сміття та поводження зі сміттям» (Послуги з видалення великогабаритних відходів (побутових та інших відходів), що не є небезпечними)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
04.09.2026 09:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума988.80 UAH