• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Радіатори

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 13:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 13:00)

16 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
17
хв
53
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b727d3a989aa49cda25214da030d4401
Внутрішній номер закупівлі: 30290637
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-001857-a   
Замовник: Військова частина 1474
Контактна особа: Хаюк Антон Анатолійович 380672877036 izmail1474tk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 16 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 10:00 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 10:00 - 20.09.2026 13:00
Період оскарження: 04.09.2026 10:00 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 14:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴16 000.00 Радіатори