-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіатори
Оголошено тендер
19 200.00
UAH
Номер:
24b31e4629fd44379564673deac7884c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-002232-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1474
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321860
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1474
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321860
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
19 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Радіатори
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 09:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Радіатор 500/1200
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Радіатор 500/700
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума19 200.00 UAH