-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів авт...×-
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів автомобіля
- ID: UA-2026-09-02-013170-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271904
КЗ ЗЗСО №31 ЄДРПОУ: 20140074ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Послуги з централізованого водовідведення стічних вод із урахуванням оплати за абоне...×-
"Послуги з централізованого водовідведення стічних вод із урахуванням оплати за абонентське обслуговування для закладів культури Подільського району 90430000-0 – Послуги з відведення стічних вод за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника"
- ID: UA-2026-09-02-013169-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271902
ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Катриджі для системи очищення води Вороньківського закладу дошкільної освіти "Віночо...×-
Катриджі для системи очищення води Вороньківського закладу дошкільної освіти "Віночок" (за кодом ДК 021:2015:42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації)
- ID: UA-2026-09-02-013176-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271901
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба емаль біла- ID: UA-2026-09-02-013171-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271899
Козівська селищна рада ЄДРПОУ: 04525573ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки- ID: UA-2026-09-02-013175-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271898
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАЛИНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02543526ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту самопливного каналізаційного колектора діаметром 400 та 500 мм, по вул....×-
Послуги з ремонту самопливного каналізаційного колектора діаметром 400 та 500 мм, по вул. Європейська та вул. Святошинська, в м. Вишневе, Бучанського району, Київської області
- ID: UA-2026-09-02-013163-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271897
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 20593491ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витяжка GVP 410 IF- ID: UA-2026-09-02-013167-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271896
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35078510ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
шипшина сушена- ID: UA-2026-09-02-013168-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271894
Хмельницький заклад дошкільної освіти№1 "Капітошка" ЄДРПОУ: 35605307ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт пішохідної доріжки по вул. Дашо біля будівлі №1 в м. Старий Самбір Самбірс...×-
Поточний ремонт пішохідної доріжки по вул. Дашо біля будівлі №1 в м. Старий Самбір Самбірського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-02-013165-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271893
СТАРОСАМБІРСЬКА МІСЬКА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04055995ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: "Термомодернізація бу...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: "Термомодернізація будівлі корпусу А КНП "Тисменицька міська лікарня" Тисменицької міської ради за адресою: площа Ринок, 30, м. Тисмениця, Івано-Франківського району, Івано-Франківської області (Капітальний ремонт). Коригування"
- ID: UA-2026-09-02-013164-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271892
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту тротуару з улаштуванням покриття з тротуарної плитки по вул....×-
Послуги з поточного ремонту тротуару з улаштуванням покриття з тротуарної плитки по вул. Академіка Маслова від будинку № 14 до будинку №23 по вул. Університетській у м. Кременчуці
- ID: UA-2026-09-02-013162-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271891
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Чай чорний, середньолистовий Код ДК 021:2015 - 15860000-4 Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-013161-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271889
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ХАРКІВСЬКА КЛІНІЧНА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЗАЛІЗНИЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 46130420ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Омивач скла код ДК 021:2015:24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція- ID: UA-2026-09-02-013155-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271888
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38212105ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монітор (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівел...×-
Монітор (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-09-02-013154-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271887
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 днів (до 22.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі 1823 шт- ID: UA-2026-09-02-013160-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271886
РЯСЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23551837ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -