-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту самопливного каналізаційного колектора діаметром 400 та 500 мм, по вул. Європейська та вул. Святошинська, в м. Вишневе, Бучанського району, Київської області
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013163-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
12 950 341.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
32
хв
16
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0cb8e9eccc814881ab050b82374e7eb8
Внутрішній номер закупівлі:
30271897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013163-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20593491
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, ВУЛ. ЄВРОПЕЙСЬКА, буд. 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ганна Ситнікова +380673698558 anna.m.vod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
12 950 341.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 17:22 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 17:22 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 17:22 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 950 341.67 Послуги з ремонту самопливного каналізаційного колектора діаметром 400 та 500 мм, по вул. Європейська та вул. Святошинська, в м. Вишневе, Бучанського району, Київської області