-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту самопливного каналізаційного колектора діаметром 400 та 500 мм, по вул. Європейська та вул. Святошинська, в м. Вишневе, Бучанського району, Київської області
Оголошено тендер
15 540 410.00
UAH
Номер:
06fae0cbb189414994de2c4c68f248b2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-015865-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20593491
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, ВУЛ. ЄВРОПЕЙСЬКА, буд. 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20593491
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, м. Вишневе, ВУЛ. ЄВРОПЕЙСЬКА, буд. 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
15 540 410.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту самопливного каналізаційного колектора діаметром 400 та 500 мм, по вул. Європейська та вул. Святошинська, в м. Вишневе, Бучанського району, Київської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів
Дата опублікування:
02.09.2026 16:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти від господарської діяльності підприємства
Сума15 540 410.00 UAH