-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту тротуару з улаштуванням покриття з тротуарної плитки по вул. Академіка Маслова від будинку № 14 до будинку №23 по вул. Університетській у м. Кременчуці
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013162-a
Завершена
2 735 949.29
UAH з ПДВ
Номер:
8bd976b2cef6418ea8ef03ed6f68930f
Внутрішній номер закупівлі:
30271891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013162-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКЕ ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ШЛЯХОВЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03332033
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, ВУЛИЦЯ МАХОРКОВА, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Запорожченко Тетяна Юріївна SHRBU2020@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 735 949.29 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту тротуару з улаштуванням покриття з тротуарної плитки по вул. Академіка Маслова від будинку № 14 до будинку №23 по вул. Університетській у м. Кременчуці
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Оганнісян Манвел Норікович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2896023590
-
Адреса:
39704, Україна, Полтавська область, Нова Знам'янка, Великий шлях
Ціна пропозиції
2 735 949.29 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 17:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cf21d3e693c74a7fb74808a9664ebc5e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-013162-a-a1
Постачальник:
ФОП Оганнісян Манвел Норікович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2896023590
-
Адреса:
39704, Україна, Полтавська область, Нова Знам'янка, Великий шлях
Номер договору:
18
Сума договору:
2 735 949.29 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 279 957.74 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний