-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту тротуару з улаштуванням покриття з тротуарної плитки по вул. Академіка Маслова від будинку № 14 до будинку №23 по вул. Університетській у м. Кременчуці
Оголошено тендер
2 735 949.29
UAH
Номер:
c707554b1e49473b8f01532989a44a4d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-011838-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКЕ ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ШЛЯХОВЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03332033
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, ВУЛИЦЯ МАХОРКОВА, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКЕ ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ШЛЯХОВЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03332033
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, ВУЛИЦЯ МАХОРКОВА, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 735 949.29 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту тротуару з улаштуванням покриття з тротуарної плитки по вул. Академіка Маслова від будинку № 14 до будинку №23 по вул. Університетській у м. Кременчуці
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.09.2026 15:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту тротуару з улаштуванням покриття з тротуарної плитки по вул. Академіка Маслова від будинку № 14 до будинку №23 по вул. Університетській у м. Кременчуці
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКременчук
Сума2 735 949.29 UAH