-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт( авторський наг...×-
ДК 021:2015 : 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт( авторський нагляд по об'єкту капітальний ремонт покрівлі клубу літера " В" )
- ID: UA-2026-09-01-009181-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256005
Медичний реабілітаційний центр "Пуща-Водиця" МВС України ЄДРПОУ: 08806754ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з підтримки та обслуговування сайту- ID: UA-2026-09-01-009183-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256004
КНП "Липовецька обласна лікарня ВЛД ВОР" ЄДРПОУ: 05484505ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіол...×-
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя метал-поліетилен, тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя кераміка-поліетилен, тотальний ендопротез колінного суглоба цементної фіксації)
- ID: UA-2026-09-01-009182-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256003
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02003563ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена марки «П- ID: UA-2026-09-01-009184-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256002
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-01-009180-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256000
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Праймер для скла - код ДК 021:2015 24910000-6 - Клеї- ID: UA-2026-09-01-009179-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255999
КП ПОЛТАВАЕЛЕКТРОАВТОТРАНС ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03328511ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Веб-камера- ID: UA-2026-09-01-009176-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255995
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361715ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор Samsung LS24F320GAIXUA- ID: UA-2026-09-01-009172-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255994
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-09-01-009174-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255992
Ванчиковецька сільська рада ЄДРПОУ: 04417582ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
щітка малярна- ID: UA-2026-09-01-009167-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255990
Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Пулинської селищної ради ЄДРПОУ: 43976514ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з друку брендованої продукції в рамках реалізації природоохоронного заходу «Провед...×-
Послуги з друку брендованої продукції в рамках реалізації природоохоронного заходу «Проведення літньої екологічної школи з метою формування екологічної свідомості та культури співіснування у природі»
- ID: UA-2026-09-01-009173-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255985
Департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 42731882ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл електричної енергії- ID: UA-2026-09-01-009160-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255984
ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (чай чорний 0,1)- ID: UA-2026-09-01-009169-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255983
РОТМІСТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 26359075ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2026-09-01-009156-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255982
Комунальний заклад культури "Дніпровський художній музей" Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 02216000ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів (у тому числі з викори...×-
Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів (у тому числі з використанням запасних частин)
- ID: UA-2026-09-01-009158-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255981
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-