-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів (у тому числі з використанням запасних частин)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009158-a
обслуговування та ремонт 19 марок,моделей ТЗ
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
5 000 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
32
хв
59
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
73b0f4ba87664644a6e1718e3b7f0f60
Внутрішній номер закупівлі:
30255981
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009158-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайло Булина +380312619861 vspz1@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 15:55 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 15:55 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 15:55 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 000 000.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів (у тому числі з використанням запасних частин)