• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена марки «П

Завершена

144 900.00 UAH з ПДВ
Номер: 454a3372c161424ab1bcdba5f1c68f5b
Внутрішній номер закупівлі: 30256002
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-009184-a   
Замовник: військова частина 2197
Контактна особа: Заволока Анна Богданівна 380972508086 AZavoloka@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-08-11-012126-a
Очікувана вартість: 144 900.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена марки «П
Код ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жири
Кількість 1610 кілограм
Період постачання до 10.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ТАВРІЯ ПЛЮС"
Ціна пропозиції 144 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:56
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 12504478eb1849869b8da415c9724ba4
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-009184-a-a1
Постачальник: ПП "ТАВРІЯ ПЛЮС"
Номер договору: 390-26
Сума договору: 144 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 120 750.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена марки «П: 90.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.08.2026 00:00 - 25.10.2026 00:00
Дата підписання: 30.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
дог.390-26 від.30.08.2026 + обгрунтування.pdf