• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена марки «П

Оголошено тендер

144 900.00 UAH
Номер: a34a61db0d1040c1acc19f247cce3206
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-011498-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: військова частина 2197
Замовник: військова частина 2197
Очікувана вартість: 144 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена марки «П
Примітки: ЗФ (01) Продовольча служба. Підставою застосування даного типу процедури є підпункт 6 пункту 13 постанови від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (Ідентифікатор закупівлі - UA-2026-07-22-009677-a. Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель 30.07.2026 внаслідок неподання жодної пропозиції для участі у відкритих торгах.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жири
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 01.09.2026 15:46
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗФ (01)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума144 900.00 UAH