-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія, з розподілом
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-009156-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
100 068.97
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
33
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
761c76dba70247178cdf4308eda13acb
Внутрішній номер закупівлі:
30255982
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-009156-a
Замовник:
Комунальний заклад культури "Дніпровський художній музей" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02216000
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Шевченка, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Петрівна Шатіро +380567462640, +380567462642 artmuseum@ua.fm http://www.artmuseum.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 068.97 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 15:55 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 15:55 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 15:55 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 15:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 068.97 Електрична енергія, з розподілом