-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія, з розподілом
Оголошено тендер
120 082.77
UAH
Номер:
c9589024f3db4d24b47b8306340043f8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-011462-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад культури "Дніпровський художній музей" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02216000
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Шевченка, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад культури "Дніпровський художній музей" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02216000
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Шевченка, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
120 082.77 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія, з розподілом
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
01.09.2026 15:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія, з розподілом
Кількість
11045 кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4040 - Забезпечення діяльності музеїв i виставок
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума120 082.77 UAH