-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя, Код ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-01-010245-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257053
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МУНІЦИПАЛЬНА БЕЗПЕКА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44309956ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- Послуги\роботи з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів- ID: UA-2026-09-01-010244-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257051
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02226049ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-765_38430000-8 Детектори та аналізатори (Автоматичні потенціометричні титратори з супу...×-
26Т-765_38430000-8 Детектори та аналізатори (Автоматичні потенціометричні титратори з супутніми послугами)
- ID: UA-2026-09-01-010237-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257050
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічної підтримки веб-сайту з правами адміністратора- ID: UA-2026-09-01-010248-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257048
Хмельницька спеціальна загальноосвітня школа № 32 ЄДРПОУ: 25908433ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення навчання (ДК 021:2015 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів)- ID: UA-2026-09-01-010241-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257047
Управління адміністративних послуг Роменської міської ради ЄДРПОУ: 41325226ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів- ID: UA-2026-09-01-010234-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257046
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО -КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43957230ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 31440000-2 Акумуляторні батареї (Акумулятор EXIDE PREMIUM)- ID: UA-2026-09-01-010240-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257044
ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини для автомобіля, мастила, супутні товари для автотранспорту- ID: UA-2026-09-01-010242-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257043
Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 36565276ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
засіб для видалення цвілі- ID: UA-2026-09-01-010232-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257041
КАЛУСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23922825ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи «Будівництво міжнародного пункту пропуску на українсько-румунському державному кор...×-
Роботи «Будівництво міжнародного пункту пропуску на українсько-румунському державному кордоні між населеними пунктами Біла Церква (Україна) та Сігету Мармацієй (Румунія) з під'їзними шляхами до автодорожнього прикордонного мосту у Закарпатській області, що знаходяться за адресою: Тячівський р-н, Солотвинська ТГ, с. Біла Церква (2123681000:07:001:0073)»
- ID: UA-2026-09-01-010230-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257038
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Супутникові модеми Starlink Internet Satellite Mini- ID: UA-2026-09-01-010216-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257037
Військова частина А5060 ЄДРПОУ: 26642760ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44320000-9 – Кабелі та супутня продукція (Провід силовий ШВВП 2х0,75 мм2, пр...×-
ДК 021:2015 – 44320000-9 – Кабелі та супутня продукція (Провід силовий ШВВП 2х0,75 мм2, провід силовий ШВВП 2х0,5 мм2 – 44320000-9)
- ID: UA-2026-09-01-010227-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257035
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лак паркетний.- ID: UA-2026-09-01-010229-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257034
середня загальноосвітня школа №98 м.Львова ЄДРПОУ: 22335936ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33120000-7 «Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання»- ID: UA-2026-09-01-010217-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257032
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ ЕНДОКРИННОЇ ПАТОЛОГІЇ ІМ.В.Я. ДАНИЛЕВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02012131ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
очисник двигуна- ID: UA-2026-09-01-010228-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257031
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -