-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26Т-765_38430000-8 Детектори та аналізатори (Автоматичні потенціометричні титратори з супутніми послугами)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010237-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
1 312 170.46
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
06
год
11
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e5458330ec9441caacb75470cea3f6bc
Внутрішній номер закупівлі:
30257050
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010237-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Загоруйко +380993565469 andrii.zahoruiko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 312 170.46 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 16:39 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 16:39 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 16:39 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 13:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 312 170.46 38430000-8 Детектори та аналізатори (Автоматичні потенціометричні титратори з супутніми послугами)