• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 44320000-9 – Кабелі та супутня продукція (Провід силовий ШВВП 2х0,75 мм2, провід силовий ШВВП 2х0,5 мм2 – 44320000-9)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

3 800.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
27
хв
05
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: cdc48e313b78455f9709502b462b09f7
Внутрішній номер закупівлі: 30257035
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010227-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Контактна особа: Лисенко Валерія Сергіївна 380532608733 Valeriia_Lysenko@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 16:38 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 16:38 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 16:38 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 11:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 800.00 ДК 021:2015 – 44320000-9 – Кабелі та супутня продукція (Провід силовий ШВВП 2х0,75 мм2, провід силовий ШВВП 2х0,5 мм2 – 44320000-9)