-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Роботи «Будівництво міжнародного пункту пропуску на українсько-румунському державному кордоні між населеними пунктами Біла Церква (Україна) та Сігету Мармацієй (Румунія) з під'їзними шляхами до автодорожнього прикордонного мосту у Закарпатській області, що знаходяться за адресою: Тячівський р-н, Солотвинська ТГ, с. Біла Церква (2123681000:07:001:0073)»
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010230-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
10 484 265.83
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
06
хв
17
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b4bc98ce74e84ecfa0b1a47237352d5e
Внутрішній номер закупівлі:
30257038
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010230-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайло Булина +380312619861 vspz1@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
10 484 265.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 16:39 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 16:39 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 16:39 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 12:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 484 265.83 Роботи «Будівництво міжнародного пункту пропуску на українсько-румунському державному кордоні між населеними пунктами Біла Церква (Україна) та Сігету Мармацієй (Румунія) з під'їзними шляхами до автодорожнього прикордонного мосту у Закарпатській області, що знаходяться за адресою: Тячівський р-н, Солотвинська ТГ, с. Біла Церква (2123681000:07:001:0073)»