• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Роботи «Будівництво міжнародного пункту пропуску на українсько-румунському державному кордоні між населеними пунктами Біла Церква (Україна) та Сігету Мармацієй (Румунія) з під'їзними шляхами до автодорожнього прикордонного мосту у Закарпатській області, що знаходяться за адресою: Тячівський р-н, Солотвинська ТГ, с. Біла Церква (2123681000:07:001:0073)»

Оголошено тендер

12 581 119.00 UAH
Номер: 0170d7dc78114036815a5f4f6942e5a5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-012449-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 12 581 119.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Роботи «Будівництво міжнародного пункту пропуску на українсько-румунському державному кордоні між населеними пунктами Біла Церква (Україна) та Сігету Мармацієй (Румунія) з під'їзними шляхами до автодорожнього прикордонного мосту у Закарпатській області, що знаходяться за адресою: Тячівський р-н, Солотвинська ТГ, с. Біла Церква (2123681000:07:001:0073)»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Дата опублікування: 01.09.2026 16:18

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Кабель АПвЭгаПу-15 1х120/35
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 1.092 кілометр
Період постачання (не задано)
Самонесучий ізольований провід, марка AsXSn, переріз 1х50 мм2
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 17.73 кілометр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума12 581 119.00 UAH