-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Шафа холодильна" (ДК 021:2015 (CPV): 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери по...×-
"Шафа холодильна" (ДК 021:2015 (CPV): 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої)
- ID: UA-2026-09-03-014678-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288016
Гімназія "Провесінь" Львівської міської ради ЄДРПОУ: 25547142ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обчислювач об’єму газу "Універсал-02"- ID: UA-2026-09-03-014675-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288013
ДОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "НАУКОВИЙ" ЄДРПОУ: 20555378ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти Ходорівської міської ради (кейтеринг)
- ID: UA-2026-09-03-014673-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288012
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ноутбук ASUS з ОС Win11 Pro- ID: UA-2026-09-03-014671-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288011
Військова частина А2611 ЄДРПОУ: 26614892ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Напівтуша яловича, охолоджена, 1 категорія, ДСТУ 6030- ID: UA-2026-09-03-014672-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288010
Зіньківський дитячий будинок-інтернат імені О.В. Синяговського ЄДРПОУ: 03189222ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування газомереж- ID: UA-2026-09-03-014669-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288009
Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
73(в)/ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожен- ID: UA-2026-09-03-014668-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288008
ВОНІГІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452460ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління (збирання,перевезення та захоронення) побутовими відходами- ID: UA-2026-09-03-014670-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288007
ПІДБІРЦІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22373262ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-03-014667-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288006
Військова частина А3211 ЄДРПОУ: 26615153ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хліб із суміші борошна житнього обдирного і пшеничного 1 ґатунку- ID: UA-2026-09-03-014663-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288005
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3017 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39309315ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів початкових класів - 1-4 класі...×-
Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів початкових класів - 1-4 класів та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Сколівської міської ради)
- ID: UA-2026-09-03-014666-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288004
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради ЄДРПОУ: 44008365ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV): 15620000-0 – «Крохмалі та крохмалепродукти» - (крохмаль картопляний)- ID: UA-2026-09-03-014665-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288003
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ № 2" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20508858ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-03-014660-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288002
КП "Водоканал-сервіс" ЄДРПОУ: 36979181ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (яйця ) ЄЗС ДК 021:2015: 03142500-3 яйця- ID: UA-2026-09-03-014662-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288001
Клеванський ліцей № 1 Клеванської селищної ради ЄДРПОУ: 25317583ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Еспандер для КДЮСШ «Динамо»- ID: UA-2026-09-03-014664-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288000
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл ЄДРПОУ: 26476487ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-