-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти Ходорівської міської ради (кейтеринг)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014673-a
Завершена
2 670 690.00
UAH без ПДВ
Номер:
f3eccffecfd44d53973cac4a0b6c7a7d
Внутрішній номер закупівлі:
30288012
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014673-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41054377
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Львівська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Терлак Олена Романівна +380978508244 osvitakhodoriv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 670 690.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів у закладах загальної середньої освіти Ходорівської міської ради (кейтеринг)
Кількість
35032 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
81750, Україна, Львівська область, Стрийський район, за адресами закладів загальної середньої освіти Ходорівської міської ради, а саме: - КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 С.ГРУСЯТИЧІ ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ -81717, Львівська область, Стрийський район,село Грусятичі, вул.Центральна,31 ; - ДУЛІБСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ БРАТІВ ВИШИВАНИХ ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ - 81725, Львівська область, Стрийський район, село Дуліби, вулиця Шкільна,4; - ОТИНЕВИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ - 81724, Львівська область, Стрийський район, с.Отиневичі, проспект Свободи, 2; - БОРИНИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ - 81721, Львівська область, Стрийський район, село Бориничі, вулиця Сагайдачного, 35; - ЖИРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ - 81726, Львівська область, Стрийський район, с.Жирова, вулиця Коваленка, 3; - КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПІДДНІСТРЯНСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА З ДОШКІЛЬНИМ ВІДДІЛЕННЯМ ІМЕНІ БРАТІВ ОЛІЙНИКІВ ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ - 81722 вул. Ходорівська 50 А с.Піддністряни, Стрийський район Львівська область; - ЗАГІРОЧКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ - 81754, Львівська область, Стрийський район, село Загірочко, вулиця Центральна,2; - ВОВЧАТИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ - 81761, Львівська область, Стрийський район, село Вовчатичі, вулиця Б. Хмельницького, 28; - КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАЛІСКІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ - 81728, Львівська область, Стрийський район, село Заліски, вулиця Лесі Українки,23; - КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №8 С.ВИБРАНІВКА ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ - 81710, Львівська область, Стрийський район, с.Вибранівка, вулиця Шкільна, 45.
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Біляк Стефанія Олексіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2009811345
-
Контактна особа:
Біляк Стефанія Олексіївна 000000000
-
Адреса:
81632, Україна, Львівська область, с.Дроговиж, вул.Молодіжна,52
Ціна пропозиції
2 670 690.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 19:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ea9222dfcaef4f429a6c23d8dd1e213b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014673-a-a1
Постачальник:
ФОП Біляк Стефанія Олексіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2009811345
-
Адреса:
81632, Україна, Львівська область, с.Дроговиж, вул.Молодіжна,52
Номер договору:
152К
Сума договору:
2 670 690.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний