-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів початкових класів - 1-4 класів та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Сколівської міської ради)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014666-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 08:00)
9 089 874.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
11
хв
34
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
381e878d609e4ac986bd211f2b0c4cc5
Внутрішній номер закупівлі:
30288004
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014666-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44008365
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, місто Сколе, вул.Чайківського, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Сомар +380501755316 osvita_sotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 089 874.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 19:32 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 19:32 - 19.09.2026 08:00
Період оскарження:
03.09.2026 19:32 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 089 874.00 Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів початкових класів - 1-4 класів та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Сколівської міської ради)