-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів початкових класів - 1-4 класів та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Сколівської міської ради)
Оголошено тендер
9 089 874.00
UAH
Номер:
8db437f9830c4602a7c047a6a8a220d8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018170-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44008365
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, місто Сколе, вул.Чайківського, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44008365
-
Адреса:
82600, Україна, Львівська область, місто Сколе, вул.Чайківського, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 089 874.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів початкових класів - 1-4 класів та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Сколівської міської ради)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.09.2026 19:12
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
З метою забезпечення проведення якісного навчального процесу та харчування учнів у 2026 році необхідно провести закупівлю Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів початкових класів - 1-4 класів та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Сколівської міської ради).
-
Дата публікації:
03.09.2026 19:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів початкових класів - 1-4 класів та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Сколівської міської ради)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума5 745 060.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Сколівської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСколівська
Сума3 344 814.00 UAH