-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Еспандер для КДЮСШ «Динамо»
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014664-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
12 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
12
хв
34
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e106d5de2ea24396abc2dded1cfb935a
Внутрішній номер закупівлі:
30288000
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014664-a
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Півнева Наталя 380960190318 npivneva9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 19:33 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 19:33 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 19:33 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 500.00 Еспандер для КДЮСШ «Динамо»