-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для харчоблоку- ID: UA-2026-08-31-009639-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242915
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оновлення та розгортання системи електронного документообігу «Megapolis Doc.Net» (Версія...×-
Оновлення та розгортання системи електронного документообігу «Megapolis Doc.Net» (Версія 5.2.27.6 (UB 5.26.10)
- ID: UA-2026-08-31-009633-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242914
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04059958ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання- ID: UA-2026-08-31-009641-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242913
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електроп...×-
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електропостачання електроустановок земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд,гр. Чудик Марія Михайлівна,згідно технічних вимог(умов).
- ID: UA-2026-08-31-009632-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242912
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130725ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з виз...×-
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з визначення питомої активності радіонуклідів стронцію-90 та цезію-137 в зразках стічної та дренажної води філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-08-31-009642-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242911
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-71-539R (NX.EL3EU.001)- ID: UA-2026-08-31-009589-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242909
Військова частина А5193 ЄДРПОУ: 26643652ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Захисне взуття- ID: UA-2026-08-31-009631-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242908
КП "Управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 30598710ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги перевезення і поховання загиблого учасника бойових дій, який залучався та брав б...×-
послуги перевезення і поховання загиблого учасника бойових дій, який залучався та брав безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України
- ID: UA-2026-08-31-009634-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242907
Управління праці та соціального захисту населення Болехівської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 20567482ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнери для твердих побутових відходів- ID: UA-2026-08-31-009630-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242904
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22682313ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рюкзак для дронів DJI MAVIC 3- ID: UA-2026-08-31-009619-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242902
2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області ЄДРПОУ: 38127319ДК 021:2015: 18931100-5 РюкзакиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії та супутні послуги (послуги із забезпечення переті...×-
Послуги з розподілу електричної енергії та супутні послуги (послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
- ID: UA-2026-08-31-009626-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242900
Комунальне некомерційне підприємство Охтирської міської ради «Охтирська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 02007472ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стільці- ID: UA-2026-08-31-009557-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242899
Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195ДК 021:2015: 39112000-0 СтільціПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 33150000-6 по ДК 021:2015 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, елект...×-
Товар - код CPV 33150000-6 по ДК 021:2015 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Набір ремонтний аплікатора радіальної ударно-хвильової терапії). РПЗ - 9.186.
- ID: UA-2026-08-31-009625-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242898
ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий- ID: UA-2026-08-31-009611-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242897
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯКУШИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26235309ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Молоко пастеризоване 2,6% з вітаміном D3 (для 1-11 класів)- ID: UA-2026-08-31-009610-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242896
Станишівська сільська рада ЄДРПОУ: 04348444ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-