• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Стільці

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)

89 866.66 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
06
год
50
хв
50
сек
Довідка МВС Розрахувати вартість участі
Номер: 5e740bbc768e43399331d258837327da
Внутрішній номер закупівлі: 30242899
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009557-a   
Замовник: Військова частина А4668
Контактна особа: Артем Лещенко +380633810482 zakupki.prom.a4668@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39112000-0 СтільціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 89 866.66 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:00 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:00 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:00 - 07.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 11:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴89 866.66 Стільці