-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з визначення питомої активності радіонуклідів стронцію-90 та цезію-137 в зразках стічної та дренажної води філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009642-a
Завершена
3 888.00
UAH з ПДВ
Номер:
57704f7244da4b9bbee3a5df4f16c6cb
Внутрішній номер закупівлі:
30242911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009642-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Малюк Євгенія Миколаївна 380569255486 ym.maliuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
3 888.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з визначення питомої активності радіонуклідів стронцію-90 та цезію-137 в зразках стічної та дренажної води філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»
Кількість
6 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДУ "Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38431598
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Госпітальна , 6
Ціна пропозиції
3 888.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8b16578e611e4381969d18402679ddf9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-009642-a-a1
Постачальник:
ДУ "Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38431598
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Госпітальна , 6
Номер договору:
215
Сума договору:
3 888.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 240.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний