• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Оновлення та розгортання системи електронного документообігу «Megapolis Doc.Net» (Версія 5.2.27.6 (UB 5.26.10)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)

816 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
13
год
35
хв
50
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1326cd1eafed4fbe8a14c0a01da3681b
Внутрішній номер закупівлі: 30242914
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009633-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Валерія Огарко +380955918167 ogarkovaleriya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 816 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:04 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴816 666.67 Оновлення та розгортання системи електронного документообігу «Megapolis Doc.Net» (Версія 5.2.27.6 (UB 5.26.10)