-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронні комунікаційні послуги- ID: UA-2026-08-31-013243-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246417
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт зі здійснення авторського нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єк...×-
Виконання робіт зі здійснення авторського нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт системи водопостачання с. Бобровий Кут Бериславського району Херсонської області»
- ID: UA-2026-08-31-013235-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246413
КАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26348634ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бочка пластикова 500л- ID: UA-2026-08-31-013239-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246411
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Паста томатна 25% (код ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)- ID: UA-2026-08-31-013236-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246410
ГНІДИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА ЗОЛОЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203362ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
LED лампи- ID: UA-2026-08-31-013238-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246409
КП Парковий культурно- спортивний комплекс ЄДРПОУ: 40636295ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно гашене- ID: UA-2026-08-31-013232-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246407
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 4" ЄДРПОУ: 38337142ДК 021:2015: 24210000-9 Оксиди, пероксиди та гідроксидиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-08-31-013233-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246406
Відділ освіти , молоді , спорту , культури і туризму Раухівської селищної ради Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 44096307ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-08-31-013231-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246405
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба морожена Хек- ID: UA-2026-08-31-013230-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246404
Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Жмеринської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 26242539ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків з вигрібної ями Авторського О. А. Захаренка...×-
Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків з вигрібної ями Авторського О. А. Захаренка Сахнівського ліцею за адресою: с. Сахнівка вул. Героїв Майдану, 271
- ID: UA-2026-08-31-013229-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246403
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НАБУТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41066136ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Ф...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею №13 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 65
- ID: UA-2026-08-31-013228-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246402
Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 26264185ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт системи вентиляції приміщень закладу професійної (професійно-технічної) ос...×-
Поточний ремонт системи вентиляції приміщень закладу професійної (професійно-технічної) освіти «БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ», розташованого за адресою: Україна, вул. Архипа Люльки, буд. 9А, м. Біла Церква Київської області
- ID: UA-2026-08-31-013226-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246400
ЗП (ПТ) О "БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ" ЄДРПОУ: 05536716ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею №10 Івано-Франківської м...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею №10 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013225-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246399
ЛІЦЕЙ № 10 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20558891ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа кукурудзяна фасована; Крупа пшоняна фасована; Крупа гречана фасована; Крупи горохові...×-
Крупа кукурудзяна фасована; Крупа пшоняна фасована; Крупа гречана фасована; Крупи горохові швидкорозварювані, ДСТУ 1055; Крупа перлова фасована; Крупа пшенична фасована; Крупа рисова фасована; Крупа ячна фасована; Крупа вівсяна фасована; Борошно пшеничне фасоване
- ID: UA-2026-08-31-013224-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246398
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ноутбуки та БФП)- ID: UA-2026-08-31-013223-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246397
Одеський державний аграрний університет ЄДРПОУ: 00493008ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-