• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею №13 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 65

Завершена

45 900.00 UAH без ПДВ
Номер: 62ef44c69dee464da6684ce1c949cb18
Внутрішній номер закупівлі: 30246402
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013228-a   
Замовник: Ліцей ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради
Контактна особа: Світлана Ковалів +380995137620 svosvita2026@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником Так як рішення Івано-Франківської міської ради про встановлення граничних вартостей харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради, було прийнято 27 серпня 2026 року, це унеможливлює вчасне проведення та дотримання термінів проведення, що визначені Особливостям та Законом, відкритих торгів по закупівлі Послуг з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею №13 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 65 на вересень-грудень 2026 року (далі - Послуга) та унеможливлює надання Послуги з 01 вересня 2026 року. Для забезпечення вчасного, безперервного, якісного надання Послуг з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею №13 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 65 в обсязі, що забезпечить потребу замовника на період проведення відкритих торгів за цим предметом закупівлі з 01 вересня 2026 року по 16 вересня 2026 року на період, необхідний для проведення відкритих торгів на здійснення закупівлі Послуг з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею №13 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 65 на період до кінця грудня 2026 року включно, існують об’єктивні обставини непереборного характеру, які унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення відкритих торгів або електронного каталогу. Цей період покриває мінімальний строк тривання процедури відкритих торгів. Водночас Замовником 29.08.2026 року було оголошено відкриті торги за предметом закупівлі ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею №13 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 65) унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-08-29-000810-a. Враховуючи основні умови застосування нагальної потреби: непередбачуваність - до 27.08.2026р. не було встановлено граничних вартостей харчування, що не дозволяло скласти технічне завдання; брак часу - не достатньо часу для проведення відкритих торгів, щоб розпочати надання послуг з організації гарячого харчування учнів з 01 вересня 2026 року та документальне підтвердження - рішення 64 сесії Івано-Франківської міської ради від 27.08.2026 р № 178-64 «Про встановлення вартості харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради»; враховуючи, що навчальний процес та обов`язок забезпечення дітей харчуванням розпочинається з 01.09.2026 року, з огляду на можливі строки проведення відкритих торгів за Особливостями, договір про закупівлю може бути укладений не раніше ніж 16.09.2026 року є об`єктивно неможливим, оскільки це призведе до зриву організації харчування та порушення ст.56 ЗУ «Про освіту»; виникає нагальна потреба у здійснення даної Закупівлі
Очікувана вартість: 45 900.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею ім.Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею №13 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою:Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 65
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 16.09.2026
Місце постачання 76014, Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул.Шухевичів 35 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУКАТА"
Ціна пропозиції 45 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 21:19
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4300aea349594d6ab66c4a6a3db255a0
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-013228-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУКАТА"
Номер договору: 57
Сума договору: 45 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 21:17
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №57(13 ліцей ).pdf