-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ноутбуки та БФП)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013223-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
309 063.96
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
23
год
32
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b5c6f17152174cc6959602c4376061b2
Внутрішній номер закупівлі:
30246397
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013223-a
Замовник:
Одеський державний аграрний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493008
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костянтин Стороженко +380635240367, +380487845733 provision@osau.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
309 063.96 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 21:17 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 21:17 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 21:17 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴309 063.96 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ноутбуки та БФП)