-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ноутбуки та БФП)
Оголошено тендер
309 063.96
UAH
Номер:
f6a7434572dd4b5e88cf6d70780f7371
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015649-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Одеський державний аграрний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493008
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Одеський державний аграрний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493008
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
309 063.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ноутбуки та БФП)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 21:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума309 063.96 UAH