• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт системи вентиляції приміщень закладу професійної (професійно-технічної) освіти «БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ», розташованого за адресою: Україна, вул. Архипа Люльки, буд. 9А, м. Біла Церква Київської області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)

340 584.17 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
32
хв
04
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4789fbb8fb154003924a94e68415487a
Внутрішній номер закупівлі: 30246400
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013226-a   
Замовник: ЗП (ПТ) О "БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ"
Контактна особа: Втюріна Юлія Андріївна +380456362474 anti12@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 340 584.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:20 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:20 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:20 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴340 584.17 Поточний ремонт системи вентиляції приміщень закладу професійної (професійно-технічної) освіти «БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ», розташованого за адресою: Україна, вул. Архипа Люльки, буд. 9А, м. Біла Церква Київської області