-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротехнічне обладнання- ID: UA-2026-08-31-001791-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235093
КП Комунальне підприємство "Ужгородліфт" Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 32216036ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (Рулетка вимірювальна 10 м; Рулетка вим...×-
38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (Рулетка вимірювальна 10 м; Рулетка вимірювальна 30 м; Рулетка вимірювальна 100 м)
- ID: UA-2026-08-31-001787-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235092
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремнту системи електропостачання КЗ "Будинок культури с.Соборне&q...×-
Послуги з поточного ремнту системи електропостачання КЗ "Будинок культури с.Соборне" за адресою: с.Соборне, вул. Л.Українки, 28, Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2026-08-31-001785-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235090
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-001762-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235088
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313902ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:20...×-
Реагенти для Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики – ДК 021:2015 – 33690000-3 - Лікарські засоби різні (Фактор V дефіцитна плазма HemosIL – Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 – 56009 Чинник V зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020204 ФАКТОР ЗСІДАННЯ V); Фактор VII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56014 Чинник VII зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020204 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VII); Фактор VIII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56021 Чинник VIII зсідання крові IVD (діагностика чинник), набір, аналіз утворення згустку / W0103020207 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VIII); Фактор IX дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56031 Чинник IX зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020208 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ІХ); Фактор Х дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56034 Чинник X зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020209 ФАКТОР ЗСІДАННЯ Х); Фактор XI дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56038 Чинник XI зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020210 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ХІ); Фактор XII дефіцитна плазма HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56043 Чинник XII зсідання крові IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку / W0103020211 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ХІІ); Інгібітор плазміна HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56104 Альфа-2-антиплазмін IVD (діагностика in vitro), реагент / W0103020501 A2-АНТИПЛАЗМІН); Фактор Вілебранда антиген HemosIL - Код ДК 021:2015 – 33696500-0 - Лабораторні реактиви (НК 024:2023/НК 031:2024 - 56030 Антиген чинника VIII зсідання крові (антиген чинника Віллебранда) IVD (діагностика in vitro), реагент / W0103020215 ФАКТОР ЗСІДАННЯ ВІЛЛЕБРАНДА))
- ID: UA-2026-08-31-001776-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235087
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-08-31-001781-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235086
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТЕРНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39011491ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-08-31-001775-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235085
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Росинка" Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 33158651ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом для забезпечення організації туристично...×-
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом для забезпечення організації туристично-культурної подорожі дітей Очаківської міської територіальної громади до міста Калелья (Королівство Іспанія), автотранспортом за затвердженим маршрутом
- ID: UA-2026-08-31-001777-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235084
Управління освіти та з гуманітарних питань Очаківської міської ради ЄДРПОУ: 20908279ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення ЗРУ в будівлі ПС 110/35/6 кВ «Долина»- ID: UA-2026-08-31-001783-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235083
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фарби- ID: UA-2026-08-31-001779-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235082
ЦНСП Надлацької сільської ради ЄДРПОУ: 44026541ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання насіннєвого матеріалу, мінеральних добрив, засобів захисту рослин пов"язані...×-
Придбання насіннєвого матеріалу, мінеральних добрив, засобів захисту рослин пов"язаніих з виробництвом с/п.
- ID: UA-2026-08-31-001782-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235079
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці робочі- ID: UA-2026-08-31-001771-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235076
ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку, згідно коду ДК 021:2015 :...×-
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку, згідно коду ДК 021:2015 : 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
- ID: UA-2026-08-31-001769-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235075
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42206328ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жалюзі вертикальні, згідно коду ДК 021:2015 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю- ID: UA-2026-08-31-001752-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235074
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічного паспорту- ID: UA-2026-08-31-001770-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235073
Казанківський професійний аграрний ліцей ЄДРПОУ: 02546039ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -