-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001762-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
d38c1c5e01aa452cb3e461cd936ddd98
Внутрішній номер закупівлі:
30235088
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001762-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23313902
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Провід ШВВП 2*1 Преміум
Кількість
1 метр
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Провід ШВВП 2*2,5 Преміум
Кількість
1 метр
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Провід ШВВП 2*4 Преміум
Кількість
1 метр
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Стяжка кабельная 5*500 APRO (100шт)
Кількість
1 пачка
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Провід ПВС 3*4 Преміум
Кількість
1 метр
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Провід ШВВП 3*2,5 Преміум
Кількість
1 метр
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Провід ШВВП 3*1,5 Преміум
Кількість
1 метр
Період постачання
до 27.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
667.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 10:32
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f71c348d15bd49bb9b4232370c0c178c
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-001762-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
11/1/1-108/2026
Сума договору:
667.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Провід ШВВП 2*1 Преміум: 22.00000 UAH без ПДВ
Провід ШВВП 2*2,5 Преміум: 55.00000 UAH без ПДВ
Провід ШВВП 2*4 Преміум: 85.00000 UAH без ПДВ
Стяжка кабельная 5*500 APRO (100шт): 235.00000 UAH без ПДВ
Провід ПВС 3*4 Преміум: 135.00000 UAH без ПДВ
Провід ШВВП 3*2,5 Преміум: 85.00000 UAH без ПДВ
Провід ШВВП 3*1,5 Преміум: 50.00000 UAH без ПДВ
Провід ШВВП 2*2,5 Преміум: 55.00000 UAH без ПДВ
Провід ШВВП 2*4 Преміум: 85.00000 UAH без ПДВ
Стяжка кабельная 5*500 APRO (100шт): 235.00000 UAH без ПДВ
Провід ПВС 3*4 Преміум: 135.00000 UAH без ПДВ
Провід ШВВП 3*2,5 Преміум: 85.00000 UAH без ПДВ
Провід ШВВП 3*1,5 Преміум: 50.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
22.08.2026 10:23
Статус:
Підписаний